Pre rodiny s deťmi

Hotel Partizán sa stal certifikovaným zariadením priateľským k deťom a rodinám

Na základe služieb, ktoré ponúkame deťom a rodinám, sa nám v anonymnom hodnotení podarilo získať 5 hviezdičiek a certifikát Únie materských centier, ktorá nás zaradila medzi "Zariadenia priateľské k deťom a rodinám".

Cieľom kampane Únie materských centier s názvom „Vstúpte s dieťaťom“ je spropagovať tých, ktorí majú pochopenie voči deťom, ich rodinám a ich špecifickým potrebám. "Oceňujeme tých, ktorí umožňujú rodičom na materskej a rodičovskej dovolenke prežiť toto obdobie plnohodnotne a bez obmedzení."

Rozprávkový vodný svet Ferda Mravca

Poznáte ich? Mravčeky, včeličky, chrobáčiky, motýle – svet našich najmladších, ktorým dušička zaplesá pri nežných príbehoch z nevinných rozprávok. Presne tak totiž svoje príbehy prežívajú najmenší klienti Hotela Partizán****, pretože deťom hotel dopraje rozprávkový svet Ferda mravca, ktorý skrýva detský bazénik. Hotel Partizán sa zaraďuje medzi hotely s bazénom, kde nájdete aj vodné atrakcie a ležoviská. 
 
Nechajte svoje ratolesti vyblázniť v Rozprávkovom svete Ferda Mravca v časti Aqua & Kids v Nature Wellness Center a Vy sa pohodlne usaďte v oddychovej zóne pre mamičky

Mravenisko Ferda Mravca

Predstavujeme Vám náš najnovší prírastok do rodiny – Mravenisko Ferda Mravca.

Vyvorili sme ho pre Vás, našich hostí a zároveň návštevníkov reštaurácie Tálska Bašta. Vznikalo nielen z potreby ponúknuť Vám ďalšiu aktivitu vrámci hotelového areálu, ale hlavne z lásky k deťom a k prírode. Aby ste sa mohli aj Vy vcítiť do rozprávkového sveta nášho hotela v lese a zároveň lesa v hoteli.
 
Upozornenie:
Detské ihrisko je vhodné pre deti od 3 rokov za prítomnosti dospelej osoby a jeho využívanie je na vlastnú zodpovednosť.
 
 

Detské kútiky

V hoteli sa nachádzajú tri detské kútiky: prvý je súčasťou lobby haly, v jeho blízkosti sa nachádza internetový kútik s PC Lenovo. Ďalší sa nachádza v hotelovej reštaurácii, jeho súčasťou je detské sedenie a vybavenie pre najmenších kuchárov. Tretí v poradí je detský kútik v zážitkovej reštaurácii Tálska Bašta so šmýkačkou a preliezkami.

 

Detské animačné centrum

Počas niektorých období v roku v hoteli vytvárame z kongresového centra výnimočné priestory - detské animačné centrum,  kde môžu Vaše deti využívať trampolíny, hojdačky, preliezačky a samozrejme priestory pre kreslenie a tvorivé dielne. V ktorých obdobiach je toto detské animačné centrum vytvorené je uvedené v konrétnom Animačnom programe na konkrétne obdobie.

 

Ajax farma

Je naozaj úžasné počas jazdy na koni pozorovať rajský vplyv okolitej prírody Nízkych Tatier, bylinkami presiaknutý prírodný ozón, cítiť vánok vo vlasoch a popritom si dopriať aktívny relax. Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Okrem toho tu môžu detičky navštíviť rôzne domáce zvieratká.

Veríme, že Hotel Partizán**** bude aj naďalej vďaka kreativite vedenia a ľudskému prístupu celého pracovného tímu Vašou prvou voľbou pri výbere rodinnej dovolenky.

Tešíme sa na Vás a Vaše ratolesti!

Späť

 
 

Aktuálne ponuky Hotela Partizán****

Chceli by ste prežiť pár dní...
Relaxačné wellness pobyty pre seniorov s...
Hory a voda. To je nezabudnuteľná...
Zbavte sa toxínov nahromadených...
Procesy v tele aj na duši je treba vn...
Wellness pobyt podľa Vašich predst...
Doprajte si pokoj a vychutnajte romantick...
Doprajte svojmu telu pokoj a relax, ktor...
Hľadáte miesto, kde s kolegami utuž...